Warsztaty dla nauczycieli

10 października 2016

- Ola Pernach -

W ubiegłą sobotę 08 października odbyły się w naszej szkole warsztaty metodyczne z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej prowadzone przez p. Bożenę Formę i p. Annę Przepiórę. Szkolenie odbyło się w dwóch modułach: “Nauka czytania i pisania” i “Edukacja matematyczna” wg. nowej podstawy programowej. Warsztaty dostarczyły uczestnikom wiedzy merytorycznej i praktycznej oraz pozwoliły na ich refleksyjną ocenę. Ponadto dały przestrzeń do wymiany konkretnych i praktycznych pomysłów i wskazówek, gotowych do przeniesienia w codzienną praktykę przedszkolną i wczesnoszkolną.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close