Warsztaty Czekoladowe – I Dzień Festiwalu Kultury i Nauki

06 czerwca 2019

- Ewelina Walas -

6 czerwca w naszej szkole rozpoczęliśmy XV Festiwal Kultury i Nauki. Pierwszy dzień należał do klas I-III. W wyprawę do kreatywnej zabawy słodkościami zabrała nas firma Modra Sova. W ramach warsztatów czekoladowych dzieci własnoręcznie wykonały słodkości według własnego pomysłu. Samodzielne stworzenie czekolady okazało się nie lada frajdą dla wszystkich, a buzie ubrudzone w czekoladzie pokazały, że ani gram czekolady nie został zmarnowany 🙂 Podczas warsztatów najmłodsi dowiedzieli się również jak i z czego powstaje czekolada oraz jakie tajemnice skrywa.  Podczas pracy panowała radosna atmosfera i mnóstwo radości!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close