Walentynki w przedszkolu…

02 marca 2017

- Aneta Zadunajska -

W tym roku walentynki wypadły w ferie. Tego dnia dzieci ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłości i przyjaźni. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek. Samodzielnie wykonały ciasteczka w kształcie serca, które potem udekorowały. Na zakończenie serduszkowych zabaw – odbyła się walentynkowa dyskoteka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close