W oczekiwaniu na święta.

Aneta Zadunajska    22 grudnia 2017

 

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa,

 czynimy to dlatego,

aby dać świadectwo,

że każdy człowiek jest kimś

jedynym i niepowtarzalnym.

(św. Jan Paweł II)

W tym tygodniu dzieci przedszkolne wprowadziły swoich Rodziców  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wystawiając Uroczyste Jasełka. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne, co zostało im wynagrodzone prezentem od Świętego Mikołaja, który to nie zawiódł najmłodszych  i przybył do naszego przedszkola z dużym workiem prezentów.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.

            Wychowawcy:

Agnieszka Prus

Aneta Zadunajska