W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia

18 grudnia 2017

- Dorota Kupska -

W dniu 14 grudnia br, gościliśmy w przedszkolu przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Piaseczna. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej z zakresu edukacji regionalnej “Bliżej nas”.

Na początku spotkania Panie zaprezentowały własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Wyjaśniły dzieciom, że dawniej do dekoracji świątecznej wykorzystywane były naturalne materiały: szyszki, orzechy, suszone owoce. Głównym celem spotkania było wspólne wykonanie tradycyjnych ozdób świątecznych. Pomysłowość zaproszonych gości, jak również dzieci podczas zajęć plastycznych nie miała granic. Powstało wiele pięknych, niepowtarzalnych dekoracji m.in.: Mikołaje z wydmuszek, koszyczki na cukierki, różnego rodzaju bombki, łańcuchy. Wykonane ozdoby wyjątkowo wzbogaciły naszą przedszkolną choinkę.

Serdecznie dziękujemy Paniom za poświęcony czas, wspólną pracę i zabawę. Spotkanie to pozwoliło nam wszystkim przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close