W oczekiwaniu na święta

19 grudnia 2019

- Aneta Zadunajska -

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa,

czynimy to dlatego,

aby dać świadectwo,

że każdy człowiek jest kimś

jedynym i niepowtarzalnym.

(św. Jan Paweł II)

w dniu 18.12 dzieci przedszkolne wprowadziły swoich Rodziców w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wystawiając Uroczyste Jasełka. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne, co zostało im wynagrodzone prezentem od Świętego Mikołaja, który to nie zawiódł najmłodszych i przybył do naszych dzieci z dużym workiem prezentów.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close