W nowy rok tanecznym krokiem…

07 stycznia 2019

- Ewelina Walas -

2 stycznia w naszej szkole miało miejsce nie lada wydarzenie, a mianowicie nasza coroczna ,,Choinka szkolna”. Podobnie jak w latach ubiegłych na bal przybyły księżniczki, super bohaterowie, niesamowite postacie z bajek, dziwne zwierzątka oraz stworki. Jednak po bliższym poznaniu w naszych gościach poznaliśmy dzieci z klas 1-3 i klas ,,0″. Przed zabawą we wszystkich klasach został przygotowany słodki poczęstunek, czas dzieciom umilały Panie animatorki, jednak największą atrakcją spotkania okazała się Fotobudka, przy pomocy której dzieci robiły sobie śmieszne zdjęcia, a następnie zabierały je do domu na pamiątkę. Oto kilka zdjęć z naszej zabawy 😉 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close