W krainie LEGO i nie tylko…

20 marca 2018

- Ola Pernach -

15 marca dzieci z grup 0a i 0b wraz z opiekunami wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Warszawy. Na Stadionie Narodowym zachwyt wzbudziła niezwykła wystawa budowli z klocków LEGO zaś w Cinema City  w Promenadzie emocji dostarczył film „Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska”.

Klocki LEGO stały się zabawką kultową, sprawiającą wielką przyjemność i radość nawet dorosłym, nie mówiąc już o dzieciach. Aby spełniać marzenia i wzbudzać pozytywne uczucia w naszych przedszkolakach, wybraliśmy się na wycieczkę na wspomnianą już wystawę. Wiele radosnych uśmiechów i okrzyków pełnych zachwytu można było zaobserwować w trakcie tej niesamowitej podróży do krainy klocków LEGO.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla dziewczynek wielka makieta miasteczka Heartlake City z serii LEGO Friends, a dla chłopców LEGO Ninjago, Chima bądź Star Wars. Niezapomniane wrażenie wywarł na wszystkich długi na 11 metrów model Titanica, zrobiony oczywiście z klocków.

Następnie dzieci miały możliwość zabawy klockami w specjalnie do tego wyznaczonej strefie zabaw. Klocki, z których można zbudować dosłownie wszystko i które nie posiadają ograniczeń wiekowych, podbiły serca już wielu pokoleń, również i nasze.

W drugiej części wycieczki przenieśliśmy się do świata buntowniczej i zuchwałej Pszczółki Mai. Opowieść o Miodowych Igrzyskach w pszczelej stolicy to świetna lekcja o przyjaźni i współpracy.

Wypraw do stolicy dostarczyła dzieciom mnóstwo niezapomnianych wrażeń i dużo dobrej zabawy!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close