W czasie deszczu dzieci się…

10 października 2017

- swietlica -

Pogoda ostatnich tygodni nie napawa optymizmem, a słowa słynnej piosenki Kabaretu Starszych Panów głoszą, że w czasie deszczu dzieci się nudzą”, jednak nie w naszej świetlicy. 🙂 Tutaj smutna, jesienna pogoda jest tylko okazją do wspólnych, dających nam dużo radości zabaw, poznania nowych technik plastycznych, czy doskonalenia umiejętności wokalnych i języka migowego.

Każdego dnia staramy się wykorzystywać czas przed lekcjami i po lekcjach na rozwijanie naszych zdolności, pomysłowości, inwencji twórczej, fantazji i nieskończonej wyobraźni. Jesień to nie tylko deszcz i wiatr, ale głównie bogactwo przeróżnych darów, które chętnie wykorzystujemy podczas naszych codziennych zajęć. Dlatego też pierwsze tygodnie jesieni zaowocowały w powstanie licznych prac plastycznych o tematyce jesiennej („Jesienne drzewa”, „Jeżyki”, Sowy” i „Akwarium z kolorowych, jesiennych liści”), a także przygotowanie pysznej sałatki owocowej, której nikt nie potrafił się oprzeć.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close