VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

24 września 2016

- Orłowska Kamila -

Nasza Światowy Dzień Tabliczki Mnożeniaszkoła po raz kolejny uczestniczy w akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 30 września 2016 r. pod hasłem:


Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Już w poniedziałek 26.09.16 ruszają przygotowania, podczas których dzieci i młodzież przypomną tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw na lekcjach matematyki i nie tylko.

Piątek 30.09.16 to dzień egzaminów. Chętni uczniowie i pracownicy szkoły będą mogli sprawdzić “tabliczkową wiedzę” w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. Za udzielenie pozytywnych odpowiedzi uzyskają tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. W drogę po szkole wyruszy także Patrol Egzaminacyjny, który sprawdzi wiedzę nie tylko uczniów, ale także nauczycieli i innych pracowników szkoły, którzy nie zdobyli jeszcze tytułu Eksperta.

Tego dnia będziemy gościć w naszej szkole najszybciej liczących na świecie Japończyków, którzy zademonstrują szybkie mnożenie na japońskim liczydle.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji w gronie rodzinnym!

Z życzeniami miłej i pożytecznej zabawy! Nauczycielki matematyki.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close