VI integracyjne spotkanie przedszkoli z terenu powiatu mińskiego

29 maja 2018

- Aneta Zadunajska -

W dniu 28 maja w naszej szkole odbyło się VI integracyjne spotkanie przedszkoli z terenu powiatu mińskiego „Z kulturą na TAK od najmłodszych lat”.  W związku z obchodami 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, spotkanie odbyło się pod hasłem Dla Niepodległej. Organizatorem spotkania była Pani Lucyna Bajszczak – członek rady Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Podciernie i Okolice. W zjeździe wzięły udział przedszkola z Cegłowa, Piaseczna, Siennicy i Podciernia. Organizatorzy spotkania zabrali dzieci w podróż po Polsce od gór, aż po morze śpiewem, tańcem i poezją. Dzieci utrwaliły sobie polskie symbole narodowe, śpiewały hymn, tańczyły w rytm polskich piosenek związanych z ojczyzną. Była to wspaniała lekcja patriotyzmu dla najmłodszych. Dziękujemy!!!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close