VI integracyjne spotkanie przedszkoli z terenu powiatu mińskiego

Aneta Zadunajska    29 maja 2018

W dniu 28 maja w naszej szkole odbyło się VI integracyjne spotkanie przedszkoli z terenu powiatu mińskiego „Z kulturą na TAK od najmłodszych lat”.  W związku z obchodami 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, spotkanie odbyło się pod hasłem Dla Niepodległej. Organizatorem spotkania była Pani Lucyna Bajszczak – członek rady Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Podciernie i Okolice. W zjeździe wzięły udział przedszkola z Cegłowa, Piaseczna, Siennicy i Podciernia. Organizatorzy spotkania zabrali dzieci w podróż po Polsce od gór, aż po morze śpiewem, tańcem i poezją. Dzieci utrwaliły sobie polskie symbole narodowe, śpiewały hymn, tańczyły w rytm polskich piosenek związanych z ojczyzną. Była to wspaniała lekcja patriotyzmu dla najmłodszych. Dziękujemy!!!