V Mistrzostwa Polski w Obliczeniach na Sorobanie 2018

02 maja 2018

- Karol Sieńkowski -

Wszystkich fanów japońskiego liczydła zapraszamy do udziału w V Mistrzostwach Polski w Obliczeniach na Sorobanie. Zawody odbędą się 16 czerwca 2018 roku. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkolny w Cegłowie przy wsparciu Soroban Foundation of Japan.

Zapraszamy na stronę konkurs.akademiasorobanu.pl , gdzie można zapoznać się z regulaminem, przykładowymi zadaniami oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Na zgłoszenia czekamy do 30 maja 2018 roku.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close