,,Urodziny Baby Jagi”

21 listopada 2019

- Ewelina Walas -

18 listopada dzieci z klas II uczestniczyły w niecodziennym widowisku. Tytułowa bohaterka obchodziła urodziny. Podczas przyjęcia rozśmieszała dzieci, parodiując postaci ze znanych wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Aktorzy nawiązywali relacje z publicznością, wciągali ich w bieg wydarzeń. I tak wspólnie z aktorami dzieci recytowały wiersz J. Tuwima pt. „Rzepka”, a nawet niektórzy mogli wejść na scenę, aby razem z bohaterami wiersza wyciągać tytułową rzepkę. Widowisko przeplatane było dużą ilością piosenek, podczas których dzieci mogły spontanicznie się poruszać. Z pewnością był to udany wyjazd, który dostarczył młodym widzom dużo radości.

Wycieczka była nagrodą ufundowaną  przez p. wójta Marcina Uchmana za udział uczniów klas II w konkursie plastycznym i wykonanie pięknych prac o tematyce ekologicznej. Dziękujemy także Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za zasponsorowanie przejazdu uczniów.

Autor: Małgorzata Zalewska, Anna Gawor

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close