Uroczystość Objawienia Pańskiego

08 stycznia 2018

- Anna Chojnacka -

W dniu 6 stycznia 2018r. do naszej szkoły zawitał po raz trzeci Orszak Trzech Króli, który wyruszył z kościołów po mszach świętych. W uroczystości wzięli udział: księża, przedstawiciele UG z Wójtem, dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie i wielu mieszkańców Cegłowa. Wszyscy uczestnicy Orszaku zostali zaproszeni do szkoły, gdzie wysłuchali w skupieniu koncertu chóru oraz przygotowanych Jasełek. W Jasełkach wystąpili uczniowie klas IVcb i gościnnie uczennica klasy VII, a scenariusz i reżyseria były autorstwa pań: Barbary Dziugieł i Jolanty Różyckiej. Po programie artystycznym goście skorzystali z kawiarenki przygotowanej przez nauczycieli i wolontariuszy, gdzie mogli napić się herbaty lub kawy oraz poczęstować ciastem.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close