Uroczyste zapalenie światełek na szkolnej choince i Szkolne Mikołajki.

14 grudnia 2017

- edytaleszczynska -

Samorząd Uczniowski jak co roku zorganizował Szkolne Mikołajki i uroczystość zapalenia światełek na szkolnej choince. W tym roku na naszej choince zawisły postacie z bajek, baśni i filmów –  istne cuda. Nasz Mikołaj oraz jego śnieżynki odwiedził nie tylko dzieciaki z naszej szkoły, ale też przedszkolaki i dzieciaki ze szkoły w Piasecznie.

Obejrzyjcie  fotorelację z całego dnia.

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close