Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Filii w Piasecznie

Dorota Kupska    24 czerwca 2019

W dniu 19 czerwca br, w Zespole Szkolnym w Cegłowie – Filii w Piasecznie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Na wstępie pani kierownik Iwona Grzegorczyk powitała wszystkich zebranych. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli pan Dariusz Uchman – zastępca Wójta Gminy Cegłów oraz ks. Andrzej Sulej – proboszcz parafii w Kiczkach.

Następnie dzieci z grupy “Biedronki” i uczniowie klasy I-szej zaprezentowali program artystyczny. Podczas występu starszaki wspominały chwile spędzone w przedszkolu, czy wspólne zabawy. Natomiast młodsi koledzy w wierszach i piosenkach pożegnali starszych  kolegów, życząc im dalszych sukcesów i powodzenia w szkole. W wakacyjny nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy I-szej recytując letnie wierszyki, śpiewając piosenki.

Na zakończenie odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów, rodzicom za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola. Każde dziecko dostało pamiątkową książkę. A uczniowie klasy I-szej swoje pierwsze świadectwo.

Dziękując za cały rok szkolny, życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku i wspaniałych przygód. Do zobaczenia we wrześniu.