Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Filii w Piasecznie

24 czerwca 2019

- Dorota Kupska -

W dniu 19 czerwca br, w Zespole Szkolnym w Cegłowie – Filii w Piasecznie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Na wstępie pani kierownik Iwona Grzegorczyk powitała wszystkich zebranych. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli pan Dariusz Uchman – zastępca Wójta Gminy Cegłów oraz ks. Andrzej Sulej – proboszcz parafii w Kiczkach.

Następnie dzieci z grupy “Biedronki” i uczniowie klasy I-szej zaprezentowali program artystyczny. Podczas występu starszaki wspominały chwile spędzone w przedszkolu, czy wspólne zabawy. Natomiast młodsi koledzy w wierszach i piosenkach pożegnali starszych  kolegów, życząc im dalszych sukcesów i powodzenia w szkole. W wakacyjny nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy I-szej recytując letnie wierszyki, śpiewając piosenki.

Na zakończenie odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów, rodzicom za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola. Każde dziecko dostało pamiątkową książkę. A uczniowie klasy I-szej swoje pierwsze świadectwo.

Dziękując za cały rok szkolny, życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku i wspaniałych przygód. Do zobaczenia we wrześniu.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close