Udany awans do międzyszkolnych rozgrywek w mini piłkę ręczną dziewcząt

06 listopada 2016

- edytaleszczynska -

W piątek 4 listopada zespół dziewcząt w składzie:

Wiktoria Osińska

,Magda Sankowska, Sandra Langiewicz, Wiktoria Kieliszczyk , Magda Osiecka, Magda Floriańczyk, Kinga Uchman, Sara Marzewska, Maja Gąsowska,

rywalizował w eliminacjach rozgrywek międzyszkolnych w mini piłkę ręczną zgodnie z kalendarzem Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Dziewczyny pokonały wszystkie zespoły- zespół z Niedziałki i SP nr 6 z Mińska Mazowieckiego  i wyszły z grupy na I miejscu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów bo to dopiero początek rozgrywek. Kolejne przed nami.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close