Uczniowie klasy 1 już wypożyczają

09 lutego 2017

- Agnieszka Szczepanik -

25 stycznia 2017 roku uczniowie klasy 1 zostali przyjęci do grona czytelników. Tego dnia uczestniczyli w kolejnych zajęciach, podczas których poznawali bibliotekę. Na wcześniejszych zaznajamiali się z regulaminem, pomieszczeniami i zbiorami. Poznawaniu nowych miejsc i informacji towarzyszyły piosenki, zagadki i czytanie oraz zapoznanie z listem od książki.

Tradycyjnie środek roku szkolnego jest czasem, kiedy najmłodsi uczniowie dołączają do grona czytelników. Na początek dzieci wypożyczyły proste, krótkie książeczki, do których trafiły imienne zakładki z informacjami niezbędnymi dla czytelników. Przy kolejnych wizytach w bibliotece będą też na nie czekały tytuły lekturowe oraz inne, z czasem coraz dłuższe i bogatsze w tekst książki, które będą doskonalić pierwszaków w umiejętności czytania.

Pierwszoklasistom życzę sukcesów w czytaniu i owocnego zaprzyjaźniania się z książkami. Mają one ogromny wpływ na wzbogacanie wiedzy, poznawanie, doskonalenie i rozwój 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close