Uczniowie klas 4 w teatrze RAMPA

02 listopada 2015

- Karolina Kluczek -

22 października uczniowie klas 4 SP wraz z wychowawcami gościli w warszawskim teatrze RAMPA. Dzięki uprzejmości dyrekcji i aktorów mogliśmy zajrzeć za kulisy i być świadkami próby dźwiękowej do zbliżającego się spektaklu. Dzieci były zachwycone krótkimi warsztatami aktorskimi, przeprowadzonymi przez panią Lidię Grzędzińską, wychodziły więc w pełni usatysfakcjonowane. Po wizycie w teatrze udaliśmy się do Łazienek Królewskich, gdzie uczniowie mogli trochę spożytkować swoją ogromną energię. Na spotkanie wyszły nam wiewiórki, budząc euforię dzieciaków i sprawiając, że dzień ten zapisał się w gronie tych niezapomnianych.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close