Uczniowie dla Nauczycieli

13 grudnia 2015

- Karolina Kluczek -

W dn. 13 października 2015 r. w naszej szkole odbył się koncert życzeń, który uczniowie zadedykowali swoim nauczycielom z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Pomysłodawcą całej inicjatywy był nowo wybrany Samorząd Uczniowski. Występy wszystkich klas – od IV klasy szkoły podstawowej do III klasy gimnazjum – zapowiadały członkinie SU – Zuzia Sadoch (VIa), Weronika Zagórska (IIaG), Gabrysia Królak (IbG) oraz Daria Kamińska i Zuzia Krasna (IIIcG). W imieniu wszystkich uczniów przekazały także życzenia dla grona pedagogicznego.

Uczniowie przygotowali piosenki o nauczycielach i dla nauczycieli, wkładając w przygotowanie utworów wiele serca. Co ciekawe, repertuar nie był znany nikomu poza artystami, co przyniosło wiele niespodzianek.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close