Uczniowie dla Nauczycieli

Karolina Kluczek    13 grudnia 2015

W dn. 13 października 2015 r. w naszej szkole odbył się koncert życzeń, który uczniowie zadedykowali swoim nauczycielom z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Pomysłodawcą całej inicjatywy był nowo wybrany Samorząd Uczniowski. Występy wszystkich klas – od IV klasy szkoły podstawowej do III klasy gimnazjum – zapowiadały członkinie SU – Zuzia Sadoch (VIa), Weronika Zagórska (IIaG), Gabrysia Królak (IbG) oraz Daria Kamińska i Zuzia Krasna (IIIcG). W imieniu wszystkich uczniów przekazały także życzenia dla grona pedagogicznego.

Uczniowie przygotowali piosenki o nauczycielach i dla nauczycieli, wkładając w przygotowanie utworów wiele serca. Co ciekawe, repertuar nie był znany nikomu poza artystami, co przyniosło wiele niespodzianek.