TYDZIEŃ WŁOSKI W PRZEDSZKOLU!!

21 lipca 2017

- Ola Pernach -

W tym tygodniu  w naszym przedszkolu królował TYDZIEŃ WŁOSKI!

 Wybraliśmy się w „podróż do Włoch”. Dzieci poznały najbardziej znane miejsca i zabytki tego pięknego kraju, osłuchały się z włoską muzyką, miały okazję zatańczyć do tradycyjnej włoskiej melodii „Tarantela” oraz samodzielnie przygotowały typowe danie włoskie czyli pizzę. Dzieci słuchały znanej bajki włoskiego autora Carla Collodi „Pinokio”. W piątek wybraliśmy się do sali zabaw „Młynek”. Ten tydzień dostarczył nam wiele niezapomnianych wrażeń!!

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close