TYDZIEŃ HISZPAŃSKI W PRZEDSZKOLU!!

28 lipca 2017

- Ola Pernach -

W tym tygodniu w naszym przedszkolu mieliśmy TYDZIEŃ HISZPAŃSKI!!

Dzieci poprzebierane w stroje z gorącego kraju poznawały ten kraj, jego położenie i obyczaje. Gorący klimat nie tylko wiąże sie z pogodą, ale i z gorącym flamenco. Dzieci przez wiele dni uczyły się układów tanecznych do piosenki “Desperado” oraz własnoręcznie przygotowały rekwizyt do tańca: wachlarz. Wszyscy poczuliśmy klimat Hiszpanii i mogliśmy posmakować owoców cytrusowych które tam rosną oraz tradycyjnego deseru “magdalenka”, które sami przygotowaliśmy. Szkoda, że podróż dobiegła końca. Hiszpania do naprawdę wspaniały kraj- do zwiedzania i wypoczynku.

Muchas gracias!! Hasta la vista!!

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close