Trzylatki w Kosmosie

20 lutego 2018

- Aneta Zadunajska -

W dniach 12-16 lutego grupa trzylatków realizowała projekt „Kosmos”. Na zajęciach poznawaliśmy planety, oglądaliśmy konstelacje i gwiazdy. Jeden dzień poświęciliśmy na tworzenie rakiet, którymi w rytm Drogi do gwiazd udaliśmy się w podróż kosmiczną. Najmłodsi poznali przybyszów z odległych planet, którzy przygotowali dla dzieci nieziemskie zadania do wykonania. Jako podsumowanie projektu ostatniego dnia maluchy stworzyły kosmos w słoiku wykorzystując do tego celu wodę, olej, brokat, folię aluminiową i miniaturowe gwiazdki. Dzięki twórczym pomysłom i kreatywnie zaaranżowanej sali kosmos, choć bardzo odległy, stał się dla najmłodszych dużo bliższy.

Wychowawczyni Magdalena Bartnicka

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close