To zuchy, to zuchy…

22 lipca 2016

- Orłowska Kamila -

Trzeci dzień naszych półkolonii był dniem tanecznym. Podczas nauki tańców zuchy poznały swoje możliwości, współpracowały z partnerem, a przede wszystkim rozwijały wrażliwość na muzykę i rytm, poprawiając kondycję. Zabawy i śmiechu było co niemiara. Były występy grup tanecznych, a także występy solo. Tańczyliśmy taniec współczesny, hip-hop, breakdans, Kaczuszki, Makarenę, taniec motyli,

Irlandzki taniec Waves of Tory i wiele innych. Tego dnia uczestniczyliśmy również w 

warsztatach językowych prowadzonych przez lektorów z Fundacji EBU.

Czwartego dnia udaliśmy się do 

Mińska Mazowieckiego na basen, by tam zdobyć sprawność pływaka. Zuchy przypomniały jak wyglądają miejsca, w których bezpiecznie można się kąpać, a także jak zachować się podczas zabaw w wodzie. Po wyczerpującym treningu na basenie udaliśmy się na pyszną pizzę i lody. Zwieńczeniem dnia była zabawa przy fontannach i na placu zabaw.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close