To zuchy, to zuchy…

Orłowska Kamila    22 lipca 2016

Trzeci dzień naszych półkolonii był dniem tanecznym. Podczas nauki tańców zuchy poznały swoje możliwości, współpracowały z partnerem, a przede wszystkim rozwijały wrażliwość na muzykę i rytm, poprawiając kondycję. Zabawy i śmiechu było co niemiara. Były występy grup tanecznych, a także występy solo. Tańczyliśmy taniec współczesny, hip-hop, breakdans, Kaczuszki, Makarenę, taniec motyli,

Irlandzki taniec Waves of Tory i wiele innych. Tego dnia uczestniczyliśmy również w

warsztatach językowych prowadzonych przez lektorów z Fundacji EBU.

Czwartego dnia udaliśmy się do

Mińska Mazowieckiego na basen, by tam zdobyć sprawność pływaka. Zuchy przypomniały jak wyglądają miejsca, w których bezpiecznie można się kąpać, a także jak zachować się podczas zabaw w wodzie. Po wyczerpującym treningu na basenie udaliśmy się na pyszną pizzę i lody. Zwieńczeniem dnia była zabawa przy fontannach i na placu zabaw.