Teatrzyk “Wilk i Zając”

04 października 2016

- Aneta Zadunajska -

W poniedziałek 19 września przedszkolaki obejrzały spektakl teatralny w wykonaniu aktorów z teatru Art – Re pt. “Wilk i Zając”.

W trzech zabawnych epizodach Zając występujący, jako właściciel restauracji, dentysta i policjant, spotyka się z Wilkiem. Pełen komicznych sytuacji i humoru słownego spektakl rozśmiesza, a zarazem uczy dzieci odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych. Świetna gra aktorów, kolorowa scenografia, muzyka i stroje pozostawiły u młodych widzów niezapomniane wrażenia.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close