Teatrzyk w przedszkolu.

03 grudnia 2018

- Aneta Zadunajska -

Organizowanie przedstawień teatralnych ma terenie przedszkola ma na celu rozwijanie u dziecka zainteresowań, kształtuje u młodego człowieka wrażliwość na kulturę, sztukę i świat. Ponadto doskonali umiejętność uważnego słuchania, pomaga dziecku w poznawaniu i rozumieniu różnych postaw bohaterów prezentowanych bajek.

Dnia 21 listopada nasze przedszkole gościło aktorów studia artystycznego Arlekin. Przedszkolaki oraz klasy „0” miały okazje obejrzeć przedstawienie pt. ty „Perypetie pluszowego Misia”. Była to ciepła i wesoła opowieść o losach pluszowego misia o imieniu Hieronim.Głównym przekazem spektaklu było ukazanie dzieciom, jak cenna jest przyjaźń i dlaczego warto dbać o tych, których kochamy. Dziecięcy uśmiech podczas prezentacji i gromkie brawa na koniec spektaklu podsumował to, że przekaz bajki był zrozumiały, a spektakl bardzo się podobał przedszkolakom.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close