Teatrzyk w Klubie “Kulturalne Zacisze”

28 marca 2019

- Aneta Zadunajska -

W ubiegły wtorek (26.03) nasze przedszkolaki z grup cztero – i pięciolatków obejrzały przedstawienie teatralne pt. „O krzykliwym Skrzaciku i magicznej księdze”, wystawione na scenie Klubu „Kulturalne Zacisze”. Przedstawienie ukazało dzieciom znaczenie niezwykle ważnej dla każdego człowieka życiowej wartości, jaką jest przyjaźń. Wesoła opowieść o przygodzie skrzata Kacperka, udowodniła, że przyjaźń to możliwość liczenia na kogoś bez względu na okoliczności, powinna być bezinteresowna, prawdziwa, szczera, wzajemna i odpowiedzialna. Opowieść „O krzykliwym Skrzaciku i magicznej księdze” poruszyła także ważną kwestię rozbudzenia u dzieci zamiłowania do czytania książek. Wiadomo przecież, że książki potrzebne są każdemu, to w nich bardzo często możemy odnaleźć odpowiedź na nurtujące pytania lub klucz do rozwiązania trudnych zagadek. W przedstawieniu pojawił się również wątek konieczności podejmowania działań proekolicznych (np. segregacja śmieci) i problem degradacji środowiska naturalnego.

Dzieci z zainteresowaniem śledziły losy głównego bohatera (co widać po ich minach 😉 ) i wspólnie z jego przyjaciółmi próbowały znaleźć rozwiązanie zaistniałego problemu.

Bardzo dziękujemy pracownikom KKZ za zaproszenie na przedstawienie 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close