Teatrzyk “Rady nie od parady”

16 czerwca 2016

- Ola Pernach -

Dnia 7 czerwca w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z krakowskiego Teatru Maska ze sztuką “Rady nie od parady, czyli ABC dobrego wychowania”.
Spektakl opierał się na wierszach z morałem przybliżającym naszym podopiecznym właściwe zasady zachowania, m.in.szacunek dla starszych oraz kobiet, zasady savoir vivru przy stole, jak również konieczność używania słów: proszę, dziękuję, przepraszam itp. Aktorzy aktywizowali zgromadzoną publiczności do wspólnej zabawy i śpiewu.
Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolakom, co potwierdziły długie i gromkie brawa na koniec występu.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close