Teatr Baniek Mydlanych

06 listopada 2019

- Aneta Zadunajska -

Spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia” w wykonaniu Teatru Baniek Mydlanych to unikalne widowisko, które ukazało nam olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach! Bajeczna podróż do krainy magii podczas, której karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii nie opuszczała widzów. Ten spektakl otworzy przed dziećmi świat prawdziwych czarów i baśni, oraz wprowadził w świat fantazji.

A jak śpiewały Fasolki „Fantazja, fantazja bo jest od tego, aby bawić się, …”, a jak się bawiliśmy zobaczcie sami 🙂

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close