Taneczne złoto przedszkolaków

20 kwietnia 2018

- Aneta Zadunajska -

Dnia 14 kwietnia 2018r. dzieci z grup 4 i 5 latków reprezentowały nasze przedszkole w turnieju tańca, którego organizatorem była szkoła tańca Latino Fever z Pustelnika. Przedszkolaki pod wodzą p. Macieja Rygielskiego zaprezentowały 2 tańce: taniec nowoczesny „Girls, girls, girls” oraz Sambę. Występy dostarczyły wielu wzruszeń i emocji zarówno najmłodszym, dla których był to pierwszy turniej, ale również rodzicom, którzy nie kryli łez wzruszenia widząc swoje pociechy na najwyższym podium. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy złoty medal, oraz zbiorową statuetkę która stanowi wspaniałą motywację do dalszej ciężkiej pracy i kolejnych sukcesów, czego serdecznie życzymy:) Aneta D.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close