Talent z klasy 6a!

06 listopada 2018

- Aleksandra Bereda -

Marta Korzeń uczennica klasy 6a śpiewając „Taki kraj” (słowa: Jan Pietrzak, kompozytor: Zbigniew Raj) otrzymała wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”. Tematyka tegorocznej edycji nawiązywała do 100-lecia odzyskania Niepodległości. Choć była to XI edycja przeglądu w Mrozach to był to debiut naszej uczennicy w konkursie pozaszkolnym, BRAWO!!! 

Jako klasa cieszymy się razem z Martą i jesteśmy z niej bardzo dumni 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close