Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

28 maja 2017

- Karolina Kluczek -

19 maja 2017 roku utalentowani wokalnie i językowo uczniowie Zespołu Szkolnego w Cegłowie spotkali się, by wziąć udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Celem konkursu była prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów, propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenki i promowanie aktywności twórczej wśród uczniów. Uczestnicy konkursu wystąpili w trzech odrębnych kategoriach. Zaprezentowali utwory w języku angielskim. Młodzi wykonawcy dzielili się swymi pasjami muzycznymi i zamiłowaniem do języków obcych z rówieśnikami. Wykonania zaprezentowane podczas konkursu udowodniły, że uczniowie zespołu potrafią znakomicie śpiewać. I to w języku obcym!!!

W kategorii gimnazjów nagrodzeni zostali:

I miejsce – Aleksandra Sikorska

II miejsce – Weronika Gietka

III miejsce – Daria Dębska

W kategorii klas 4-6:

I miejsce – Marta Korzeń

II miejsce – Julia Koszel

III miejsce – Oliwia Trętowska

W kategorii klas 1-3 :

I miejsce – Julia Aniszewska

Autor: Bożena Kramek

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close