Szkolny etap 42. Konkursu Recytatorskiego “Warszawska Syrenka”

15 marca 2019

- Dorota Kupska -

Dziś w Zespole Szkolnym w Cegłowie – Filii w Piasecznie został rozegrany szkolny etap 42. Konkursu Recytatorskiego “Warszawska Syrenka”. Jak zwykle w takich konkursach zainteresowanie było duże. Po przesłuchaniach jury wyłoniło dwie reprezentantki do eliminacji gminnych, które odbędą się 19 marca br. Laureatkami konkursu zostały: Joanna Niedek z grupy “0” i Kalina Podobas uczennica klasy I.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close