Szkolenie dla nauczycieli języka francuskiego

27 stycznia 2018

- Karolina Kluczek -

W dniach 19-21 stycznia 2018r. p. Sylwia Zychowicz-Anc wzięła udział w prestiżowym szkoleniu dla nauczycieli języka francuskiego w Polsce. Szkolenie było zorganizowane w wymiarze 15 godzin dydaktycznych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji i Instytut Francuski w Polsce. Temat szkolenia to Nauczanie języka francuskiego dzieci w wieku 4-11 lat / Enseigner le fraçais langue étrangère aux jeunes publics, 4-11 ans. Prelegentem był Hugues Denisot, trener nauczycieli i autor podręczników Les Loustics 1, Les Loustics 2, Les Loustics 3, Super Max, Tatou le matou.

To był dla mnie olbrzymi zaszczyt uczestniczyć w tej formie doskonalenia zawodowego i reprezentować naszą szkołę na tle dużych szkół i przedszkoli międzynarodowych, dwujęzycznych z całego kraju. Jesteśmy wyjątkową szkołą, która pozwala na naukę drugiego języka obcego, języka francuskiego już od 4 klasy szkoły podstawowej. Dzięki staraniom Dyrekcji Zespołu Szkolnego w Cegłowie nasze dzieci mają możliwość rozwijania kompetencji językowych już w młodszych klasach, co jest rzadkością.’’

Autor: Sylwia Zychowicz-Anc, nauczyciel języka francuskiego

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close