SZKOŁA W RYTMIE BLUESA

12 kwietnia 2018

- Karol Sieńkowski -

Dnia 6 kwietnia 2018 r. odbył się debiutancki koncert szkolnego zespołu blues-rockowego TO NIE MY! Zespół został założony w listopadzie 2017 r. z uczniami (Klaudia Floriańczyk – perkusja i Wojciech Grudzień-piano) którzy uczęszczają na zajęcia muzyczno-profilaktyczne prowadzone przez Marcina Gomulskiego. W marcu 2018 r. do zespołu dołączyły wokalistki Justyna Wadas i Aleksandra Sikorska. Gościnnie wspomaga nas Tomasz Rek (gitara basowa). W piątkowy wieczór mogliśmy wysłuchać aż 11 utworów! Były to covery z repertuaru: m.in. The Beatles, The Doors, Funkadelic, The Shocking Blue czy polskiego Breakout’u, ale również własne piosenki autorskie do których powstania przyczynił się cały zespół. Piątkowy koncert osładzały wypieki pani Agnieszki Floriańczyk, mamy występującej uczennicy. Organizację koncertu wsparły również pani Honorata Grudzień i pani Katarzyna Sikorska – mamy występujących artystów.

Zespół TO NIE MY! serdecznie dziękuje za liczne przybycie i zaprasza na kolejne koncerty!

Foto: Michał Rogala

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close