Szkoła w Cegłowie na Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach

27 października 2017

- Karol Sieńkowski -

20 października 2017 w Siedlcach odbyła się XIX edycja Festiwalu nauki i Sztuki w Siedlcach.  Już od kilku lat w program festiwalu włącza się nasza szkoła wychodząc z atrakcyjną ofertą warsztatów dla uczestników festiwalu. W tym roku poprowadziliśmy następujące warsztaty:

  • WF po japońsku – zabawy z kendamą. Warsztaty poprowadziła p. Mariola Olejnik ze wsparciem ucznia klasy 6 Kacpra Choromańskiego
  • Zabawy z chemią – zrób sobie piłeczkę kauczukową. Warsztaty prowadziła p. Kamila Orłowska ze wsparciem uczennic z gimnazjum: Kingi Kowalczyk, Klaudii Kowalczyk, Katarzyny Kowalczyk, Katarzyny Parobczy, Aleksandry Sujak, Wiktorii Kaski.
  • Liczymy po japońsku – warsztaty liczenia na sorobanie. Zajęcia poprowadziła p. Magdalena Sujak
  • Programowanie robotów. Warsztaty poprowadzili uczniowie: Jakub Staniszewski, Monika Bogusz, Kamila Patocka oraz absolwenci: Maciej Grudzień i Filip Kosmalla pod kierunkiem p. Karola Sieńkowskiego.

Nasze zajęcia cieszyły się dużą popularnością. Miejsca na zajęcia zostały zajęte już pierwszego dnia zapisów, z powodu dużej ilości chętnych zgodziliśmy się poprowadzić zajęcia w dodatkowych zajęciach. Podczas warsztatów odwiedziła nas reporterka Radia Eska, której opowiedzieliśmy o naszej szkole.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close