SYRIA (HOMS) – POLSKA (CEGŁÓW) :)

12 kwietnia 2018

- Elżbieta Rawska -

Dzisiaj kolejne spotkanie z syryjskimi dziećmi z obozu w Homs. Spotkanie pełne pozytywnych emocji :). A wszystko to za sprawą cudownych dzieci z naszej szkoły. Klasa 1A (z wych. Martą Łukasiewicz), moja ukochana kl. 4B :),  kl. 4A i wspaniałe dziewczyny z 6A. Dzisiaj wywołaliście uśmiech na zwykle smutnych twarzyczkach dzieci z obozu w Homs, które zawsze z niecierpliwością czekają na spotkania z nami. Wasi rodzice i nauczyciele mogą być z Was dumni, bo dzisiaj dokonaliście MAŁEJ  WIELKIEJ rzeczy 🙂 – pomogliście choć na chwilę zapomnieć naszym małym syryjskim przyjaciołom o bólu i strachu związanym z wojną w ich pięknym kiedyś kraju oraz, że jest ktoś dobry na tym świecie , kto o nich myśli i pamięta… 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close