Świętowanie z książkami

21 października 2019

- Agnieszka Szczepanik -

Od dzisiaj kilka razy w miesiącu w zakładce bibliotecznej Książki w bibliotece szkolnej i nie tylko pojawiać się będą krótkie publikacje „kalendarzowe”. Wyznacznikiem będą święta – najczęściej mniej znane, czasami humorystyczne, a nawet absurdalne. W każdym artykule pojawią się książki – tytułowo, tematycznie związane z danym dniem. Czasami będą im też towarzyszyć dodatkowe teksty i linki.

Zapraszam do czytania – artykułów i prezentowanych książek 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close