Święto Rodziny

Dorota Kupska    7 czerwca 2017

Święto Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości, uśmiechu. To przede wszystkim czas na wspólną zabawę w gronie najbliższych osób, bez pośpiechu, z dala od zgiełku codziennych spraw. Z tej okazji 5 czerwca 2017 r. w Filii w Piasecznie odbyła się taka rodzinna uroczystość. Dzieci bardzo długo czekały i solidnie się do niej przygotowywały.

W tym dniu zaplanowano wiele różnych atrakcji. Przedszkolaki dla swoich rodziców i starszych kolegów ze szkoły zaśpiewały znane i lubiane piosenki w czasie Przeglądu Piosenki Przedszkolnej. Wszystkie dzieci, ale w mniej licznych grupach uczestniczyły w warsztatach Mini ZOO, zgodnie oglądały, dotykały, podziwiały i z uwagą słuchały ciekawostek opiekuna na temat: jeża, szynszyla, chomika, królika miniaturki i wielu innych niezwykłych zwierząt.

Dzieci dla zgromadzonych gości zaprezentowały montaż słowno-muzyczny pt. ”Kocham Cię Mamo”. Podczas starannie przygotowanych występów zaprezentowały talenty recytatorskie, wokalne, taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Mnóstwo radości było na dmuchanym placu zabaw. Chwilę wytchnienia można było znaleźć przy wspólnym ognisku lub w czasie oglądania wozu strażackiego i niezbędnego ekwipunku każdego strażaka.

Serdecznie dziękujemy członkom Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych w Piasecznie oraz strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Posiadał za pomoc w organizacji uroczystości, zapewnieniu bezpieczeństwa i dobrej zabawy.

To był dla wszystkich niezapomniany dzień…