Święto Rodziny

29 maja 2018

- Dorota Kupska -

Święto Rodziny to wyjątkowy czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci. To przede wszystkim czas na wspólną zabawę w gronie najbliższych osób, bez pośpiechu, z dala od zgiełku codziennych spraw. Z tej okazji 26 maja 2018 r. w Filii w Piasecznie odbyła się taka rodzinna uroczystość.

W tym dniu dzieci dla swoich rodziców, zaproszonych gości zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Podczas starannie przygotowanych występów zaprezentowały talenty recytatorskie, wokalne, taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Z okazji Dnia Matki dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

Po części oficjalnej dla wszystkich uczestników zaplanowano wiele atrakcji m.in.: dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, oglądanie wozu strażackiego. Działały stoiska z watą cukrową, goframi, popcornem. Rodzice chwilę wytchnienia mogli znaleźć w kawiarence. Mimo kapryśnej aury, która dla nas okazała się łaskawa, był to niezapomniany dzień.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, sponsorom za pomoc w organizacji uroczystości, zapewnieniu bezpieczeństwa oraz dobrej zabawy.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close