Święto Rodziny

Dorota Kupska    29 maja 2018

Święto Rodziny to wyjątkowy czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci. To przede wszystkim czas na wspólną zabawę w gronie najbliższych osób, bez pośpiechu, z dala od zgiełku codziennych spraw. Z tej okazji 26 maja 2018 r. w Filii w Piasecznie odbyła się taka rodzinna uroczystość.

W tym dniu dzieci dla swoich rodziców, zaproszonych gości zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Podczas starannie przygotowanych występów zaprezentowały talenty recytatorskie, wokalne, taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Z okazji Dnia Matki dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

Po części oficjalnej dla wszystkich uczestników zaplanowano wiele atrakcji m.in.: dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, oglądanie wozu strażackiego. Działały stoiska z watą cukrową, goframi, popcornem. Rodzice chwilę wytchnienia mogli znaleźć w kawiarence. Mimo kapryśnej aury, która dla nas okazała się łaskawa, był to niezapomniany dzień.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, sponsorom za pomoc w organizacji uroczystości, zapewnieniu bezpieczeństwa oraz dobrej zabawy.