Święto Pluszowego Misia w zerówce

24 listopada 2017

- Ola Pernach -

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie zagościły dziś w zerówce ze swoimi właścicielami , aby bawić się, świętować i uczyć się. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do zerówki ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem, aby świętować Dzień Pluszowego Misia.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone….A każdy był piękny i wyjątkowy.
Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”.
Zerowiaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach.
Ten dzień w zerówce pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close