Święto Pluszowego Misia w zerówce

Ola Pernach    24 listopada 2017

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie zagościły dziś w zerówce ze swoimi właścicielami , aby bawić się, świętować i uczyć się. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do zerówki ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem, aby świętować Dzień Pluszowego Misia.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone….A każdy był piękny i wyjątkowy.
Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”.
Zerowiaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach.
Ten dzień w zerówce pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

.