Święto Pluszowego Misia w przedszkolu

24 listopada 2016

- Ola Pernach -

W dniu 24 listopada z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia w ramach współpracy z Publiczną Biblioteką w Cegłowie odbyło się spotkanie przedszkolaków z ulubionymi bohaterami bajki dla dzieci “Maszą i Niedźwiedziem”. Podczas spotkania dzieci brały czynny udział w licznych konkursach i konkurencjach z nagrodami. Dzieci miały okazję wykazać się umiejętnościami matematycznymi, wiedzą z zakresu edukacji przyrodniczej m. in. znajomości grzybów jadalnych i trujących, procesu wytwarzania miodu i wielu innych. Ponadto nauczyły się tańczyć tradycyjnego rosyjskiego kozaka, co sprawiło dzieciom niesamowitą radość.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie p. Małgosi Śluzek i p. Tadeuszowi Lempkowskiemu za zaproszenie i udostępnienie miejsca do wspólnego świętowania.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close