Święto Pluszowego Misia w przedszkolu

Ola Pernach    24 listopada 2016

W dniu 24 listopada z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia w ramach współpracy z Publiczną Biblioteką w Cegłowie odbyło się spotkanie przedszkolaków z ulubionymi bohaterami bajki dla dzieci “Maszą i Niedźwiedziem”. Podczas spotkania dzieci brały czynny udział w licznych konkursach i konkurencjach z nagrodami. Dzieci miały okazję wykazać się umiejętnościami matematycznymi, wiedzą z zakresu edukacji przyrodniczej m. in. znajomości grzybów jadalnych i trujących, procesu wytwarzania miodu i wielu innych. Ponadto nauczyły się tańczyć tradycyjnego rosyjskiego kozaka, co sprawiło dzieciom niesamowitą radość.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie p. Małgosi Śluzek i p. Tadeuszowi Lempkowskiemu za zaproszenie i udostępnienie miejsca do wspólnego świętowania.