Święto pieczonego ziemniaka w Filii w Piasecznie

22 października 2016

- Iwona Grzegorczyk -

W dniu 17 października 2016 r. obchodziliśmy w Filii w Piasecznie Święto pieczonego ziemniaka. Po przedstawieniu uroków jesieni w programie artystycznym przygotowanym przez uczniów naszej szkoły , ta urokliwa pora roku odwdzięczyła się nam słonecznym ciepłym dniem, który dzieci wykorzystały do zabaw na świeżym powietrzu. Nic więc dziwnego, że  dopisywały nie tylko humory, ale również i apetyty, tym bardziej, że  ziemniaki nie stanowiły jedynego dania. Atrakcją stały się pieczone kiełbaski.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

wp_20161017_001 wp_20161017_003 wp_20161017_004

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close