Święto Niepodległości w Piasecznie

15 listopada 2015

- Iwona Grzegorczyk -

97 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczczono w Filii w Piasecznie uroczystym apelem. Chłopcy z klasy trzeciej wspólnie z uczniami klasy drugiej przygotowali montaż słowno – muzyczny. Po zaprezentowaniu części artystycznej p. Anna Stelmaszczyk przeprowadziła krótką pogadankę dla młodszych dzieci. Dotyczyła ona symboli narodowych. Na zakończenie wychowawczyni klasy trzeciej przygotowała smaczną przekąskę w barwach narodowych – ser mocarella i pomidorek. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze.

Autor – Anna Stelmaszczyk

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close