Święto jabłka w przedszkolu.

28 października 2016

- Aneta Zadunajska -

Zielone, czerwone, okrągłe i pachnące, a jako przekąska niezwykle sycące.
Jabłko – pełne witaminek dla chłopaków i dziewczynek.
Wszyscy jabłka chętnie jemy i DZIEŃ  JABŁKA  ŚWIĘTUJEMY
!

Jabłko to zdrowe, urodziwe i łatwy do współpracy owoc. W czasie obchodów święta nie mogło zabraknąć dań  z jabłkiem w roli głównej. Ciocie wraz z dziećmi oraz rodzicami przygotowali słodką szarlotkę, rogaliki babuni, jabłka faszerowane orzechami oraz z róże jabłkowe z ciasta francuskiego. Wypieki wszystkim smakowały, a dokładek nie było końca.

Jesień w swoim bogactwie, ofiaruje nam wiele darów. Dzięki nim mogliśmy stworzyć mnóstwo prac plastycznych. Przedszkolaki z głową pełną pomysłów przy pomocy rodziców wzięli udział w warsztatach plastycznych. wykonali jeżyki z jabłka, jesienne drzewka, ludziki kasztanowe i wiele innych ciekawych prac.

Przy okazji chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji uroczystości.

Dziękujemy!!!

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close