Święto Babci i Dziadka w DPS w Mieni

12 lutego 2018

- Ola Pernach -

31 stycznia z okazji tak ważnego święta jakim jest Dzień Babci i Dziadka dzieci z grup “0a” i “0b” postanowiły zrobić niespodziankę mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Mieni. Nie były to tradycyjne laurki lecz występ artystyczny połączony ze śpiewem, tańcem…Nie mogło zabraknąć życzeń dla Babć i Dziadków oraz słodkiego poczęstunku dla najmłodszych w ramach podziękowania za przybycie.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close