Światowy Dzień Zdrowia w Przedszkolu

21 kwietnia 2016

- Ola Pernach -

W ubiegłym tygodniu przedszkolaki z naszego przedszkola, w ramach realizacji programu „Akademia Zdrowego Przedszkolaka” podjęły się kolejnego wyzwania – same przygotowały sobie owocowe szaszłyki, sałatkę i kolorowe kanapki. Już najmłodsze dzieci wiedzą, że zdrowa dieta jest bardzo ważna, bo dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Zaczynając dzień od solidnej dawki zdrowej energii dajemy naszemu ciału sygnał, by zaczął działać na pełnych obrotach. Aż miło było patrzeć, jak dotąd niechętne do jedzenia warzyw i owoców przedszkolaki, w artystyczny sposób ozdabiały kromki chleba i szaszłykowe patyczki. Zrobione samodzielnie przez dzieci były pyszne, zdrowe i kolorowe.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close