Światowy Dzień Wolontariatu

07 grudnia 2015

- Anna Chojnacka -

Światowy Dzień Wolontariatu obchodzony jest od 1986 roku. W naszej szkole wolontariat działa od 10 lat pod patronatem Caritas. Wolontariusze pomagają w organizacji imprez szkolnych i środowiskowych na rzecz osób potrzebujących. Wszystko co robią jest odzwierciedleniem ich serdeczności.
4 grudnia 2015 roku odbyła się w Warszawie V Gala Wolontariatu pod hasłem “Wolontariat łączy pokolenia“, która rozpoczęła w naszej szkole Światowy Dzień Wolontariatu. Podczas Gali dwie uczennice: Aleksandra Filipiec i Kinga Zgódka otrzymały wyróżnienia za pracę na rzecz drugiego człowieka.
W dniach 7-11.12.2015r. potrwa Szkolny Tydzień Wolontariatu. W tym czasie będą miały miejsce działania propagujące ideę wolontariatu, tj.:
– rozprowadzanie świec Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oraz sianko pod wigilijny obrus,
konkurs plastyczny “Kim jest wolontariusz?”, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie.                                                                                                                                            Wszelkich informacji będą udzielać uczniowie – wolontariusze. ZAPRASZAMY!!!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close