Świat pod lupą…

17 października 2016

- Ola Pernach -

Las stanowi dla dzieci idealną przestrzeń do zabawy. Można znaleźć w nim nie tylko spokój i ciszę, lecz także przygody i ciekawe przeżycia. Korzystając z pięknej słonecznej pogody wybraliśmy się z grupą 4-5 latków na wyprawę do naszego mini lasku, celem obserwacji zmieniającej się przyrody, poszukiwania jesiennych skarbów, ale również zwierząt w nim zamieszkujących. Wykorzystując lupy – nieodzowny element wyposażenia naszych przedszkolaków obserwowaliśmy zachowania mrówek, karaluchów i ptaków. Ponadto badaliśmy korę drzew różnych gatunków, dotykaliśmy mech i wiele innych leśnych skarbów podążając za dziecięcą ciekawością…

hubę, norki małych zwierząt żyjących pod ziemią i wiele innych leśnych ciekawostek.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close