Świat bez granic

28 października 2018

- Elżbieta Rawska -

W piątek, 26 pażdziernika uczniowie klas 8a i 8b mieli okazję spotkać swoich rówieśników z samej stolicy Kenii, Nairobi. Przełamując  nieśmiałość, obie strony zadawały sobie nawzajem pytania, by móc się bliżej poznać. Spotkanie, choć z przyczyn technicznych krótkie, było dla obu stron na tak odległych kontynentach, niezwykle emocjonujące. Cieszę się, nie tylko jako nauczyciel języka angielskiego, ale także wychowawca i człowiek, że młodzież naszej szkoły jest tak otwarta, ciekawa świata, innej kultury i życia swoich rówieśników. Mam nadzieję, że kolejne nasze lekcje online będą miały szansę zaowocować przyjaźnią międzykontynentalną, za co już teraz bardzo mocno trzymam kciuki 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close